Başlangıç / Takı Modelleri / Düğün davetiyesi yazıları

Düğün davetiyesi yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Düğün davetiye yazıları
Evlenecek olan genç çiftlerin davetiyelerinde olmasını istediği yazıları kendileri belirleyebileceği gibi hazır olan yazıları da kullanabilirler.

davetiye modeli

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.
Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.
“Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “Gün”.. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız..
Sevgi çemberi yakalanmaz densede Sevgililer kavuşmaz denilse bile Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze..
Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Pırlanta kolye modelleri konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
rüyada resimli davetiye görmek
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Yakut taşının faydaları nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar Yakut taşının faydaları, Yakut taşı özellikleri, Yakut güzelliği ve sertliği nedeniyle en değerli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.