Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon

Planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Zaman ve kalite için planlı çalışmak
Plan yapmak hayatımızın bir parçasıdır.Planlı olmak, plan yapmak yapılacak olan işin düzenli, vaktinde ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.Gerek iş hayatında gerek ödevlerimizi, derslerimizi yaparken bir plan içinde hareket etmek bizlere çok şeyler katacaktır.

Öğrencilerin derslerini bir plan içinde yapmaları kendilerine düzeni ve sorumluluğu getirecektir. Plansız yapılan her şeyin sonucu kötü olmaktadır. Zaman bizler için çok önemlidir.Bu zamanı doğru değerlendirmenin bir yolu da planlı olmaktır. Örneğin yapmamız gereken üç tane ödev var ise bu ödevleri bir planlama yaparak yapmak bizlere zaman, düzen ve kalite sağlar. Plansız yapılacak olan şeylerin daha fazla zaman alacağını ve yapacağımız şeylerden randıman alamayacağımızı bilmemiz gerekir. Planlama yapmak aslında bir disiplin gerektirmektedir.

Hayatımızın her alanında planlı olmak ve planlı çalışmak bizler için gereklidir. Çalışmak bir disiplin ise plan yapmak da bir disiplin gerektirmektedir. Çalışırken zamandan ve kaliteden ödün vermemek için planlı olmayı ihmal etmemek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon cümleleri
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.