Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Öğretmenler günü ve öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon

Öğretmenler günü ve öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmenlerin Fedakarlığı
24 kasım öğretmenler günü her yıl ülkemizde kutlanmaktadır.Öğretmenlerimizin kıymetini bilmek ve onlara saygı göstermek sadece öğrencilerin değil tüm insanların görevi olmalıdır.
Öğretmenler, aile fertlerimizden bir fert gibi olan, bizlere her türlü eğitim ve öğretimi veren değerli insanlardır.Öğretmenlerimiz her türlü fedakarlıkları yapıp bizlerin daha iyi bir birey ve bilgi donanımı yüksek insanlar yapmak için canla başla çalışmaktadırlar.Her türlü sorunumuzla ilgilenen, gerektiğinde tenefüs aralarında bile dertlerimizi dinleyen bu insanları nasıl sevmeyiz? Öğretmenlerimiz her türlü sevgiyi ve saygıyı fazlasıyla hak etmektedir.Bizlere düşen görev öğretmenlerimizin bu emeklerini boşa çıkarmamak, onların bizler için yaptığı çalışmaları, verdiği mücadeleleri bizler de kendimiz için yapmak ve onlara layık olmaktır.Bu ülke için vatan için çalışmak ve insanlara hayırlı biri olabilmek görevimiz olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Taşıma su ile değirmen dönmez kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.