Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Nerde birlik orda dirlik ile ilgili kompozisyon

Nerde birlik orda dirlik ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

nerde birlik orda dirlik

Nerde birlik orda dirlik kompozisyon

Birlik ve barış

İnsanların birlik olmaları onların huzur içinde olmalarını ve barışın olmasını sağlamaktadır.Birlik olmak demek aynı amaç etrafında toplanmak ve ortak hareket etmek,ortak düşünceler içinde olmak demektir.

Birlik ve beraberliğin olduğu ortamlar her zaman güzel ve huzur içinde olmaktadır.Örneğin toplumsal birlik olduğu zaman ülkemiz daha güzel ve huzur içinde olmkatadır.Aile içinde bile olsa aile bireylerinin birlik olarak hareket etmeleri aynı amaç etrafında toplanmaları ve kenetlenmeleri aile mutluluğunu getirmektedir.İnsanların karşılıklı olarak birbirlerini anlamaları birlik olmaları manevi olarak da önem taşımaktadır.Bunun yarattığı olumlu psikoloji insannların ruh dünuyasına da olumlu yansımaları getirmektedir.

Barışın huzurun ve güven içinde olmanın temel taşlarından olan birlik ve beraberlik yardımlaşma dayanışma konuları her zaman ihtiyaç duyulan ve özlenen bir durumdur.Bunu tahsis etmek için çalışmak ve aynı amaç etrafında kendi menfaatlerimizi göz önüne almak gerkir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Birlikten kuvvet doğar ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

3 Yorumlar

  1. süper olmuş teşekkür ederim.

  2. Süper olmuşş çok beğendim

  3. aynen bencede çok güzel çok beğendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.