Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Dost acı söyler kompozisyon örneği

Dost acı söyler kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

dostluk
Dost acı söyler ile ilgili kompozisyon

Gerçek Dost

İnsanların yaşamları boyunca gerçek dostlar edinmesi zordur.Her insanın dostu vardır.Gerçek dost hata yaptığın zaman bu hatayı sana söyleyebilen kimsedir.Sırf sen kırılma diye hoşuna gidecek şeyleri söyleyenlerin dostlukları da tam doğru olmaz.

İnsanların yaptıkları hataları dostları tarafından söylemesi onların bu hataları düzeltme yada hatalarından vazgeçmesine neden olur.İyi dost her zaman eleştirilere açık olmalıdır.Dost dostun dostu olmalıdır.Tek taraflı dostluklar olmaz.Herkesin yaptığı yanlışlar olabilir.Önemli olan yakınımızda olanların bu hataları bizlere söylemesi ve gerçekleri bildirmesidir.Bunlar da ancak gerçek dostlar ile olmaktadır.Dostların bizlerin her zaman yanında olması beklenir.İyi ve güzel günlerde olduğu gibi kötü ve acılı zamanlarda da yanımızdadır.Dostları kılavuz gibi düşünmek gerekir.Doğru yaptığımızda doğru yanlış yaptığımızda yanlışı bizlere bildirmeli uyarmalıdır.Bu bizi düşündüğü içindir.Bizim doğruyu bulmamızda ve yapmamızda etkin rol oynar.

Hatasız dost arayan dostsuz kalır sözünü unutmadan hareket etmeli,dostumuzu seçerken itina göstermeli bizlere en yakın karekterde olanları dost edinmeliyiz.O dostlarımız da bizleri her konuda uyarmalı yol göstermelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Nerde birlik orda dirlik ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
dost aci soyler kompozisyon, dost acı söyler ile ilgili kompozisyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

5 Yorumlar

  1. harika yazılmış

  2. bazı acı sözler insanın hafızasında hiç erimeyecek bir buz parçası gibi yaşar bize bununla ilgili komposisyon örneği lazım yardımcı olur musunuz lütfen

  3. aynen oyle bu yazi cok güzel bir kompozisyon

  4. ali arda gezegen

    bana çok yardımcı oldunuz teşekkürler 🙂 🙂

  5. Sagolun guzel olmus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.