Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Bilgisayarın faydaları ve zararları ile ilgili kompozisyon

Bilgisayarın faydaları ve zararları ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın faydaları ve zararları ile ilgili kompozisyon örneği

bilgisayar kompozisyon

Günümüzde olmazsa olmaz teknolojik cihazlardan ilki şüphesiz bilgisayardır. Bilgisayar, verileri işleyen ve işlediği verileri kullanıcıya aktarabilen elektronik bir cihazdır. Bu yönüyle içinde bulunduğumuz çağın yegane icadıdır diyebiliriz.

Bilgisayar bilgi ihtiyacımızı en fazla karşılayan cihaz olma özelliğine sahiptir. İçinde hayatımızda var olan her şeyi barındırır. Bilgisayarın oldukça faydalı olduğunu biliyoruz. Merak ettiğimiz en ufak bir şeyi öğrenebilmek için bilgisayardan faydalanıyoruz. Bir çok yeni öğrenme programı ve her sektördeki teknolojik gelişimin temelini bilgisayar oluşturmaktadır. Mesleki anlamda ilerlemeye olan katkısının büyüklüğü de yadsınamaz. Her teknolojik cihazın yararlarının yanında zararları da vardır. Bilgisayarın en büyük zararı ise kötüye kullanımdır. Amacının dışında kullanıldığında bilgisayar insana büyük zararlar verir. Ayrıca bu durum bağımlılık haline geldiğinde, insan hayatının değerli bir bölümü bu uğurda yok edilmiş olur.

Teknoloji ve teknolojinin getirdikleri insanlar ve dünya için oldukça güzeldir. Mühim olan bunu yararlı bir biçimde kullanabilmektir. Gelişim, insanlara mutlak fayda vermelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Yalan ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
bilgisayarın yararları ve zararları hakkında kompozisyon, bilgisayarın yararları ve zararl arı hakkında kompozisyoln kısaca, bilgisayar ile ilgili kompozisyon, bilgisayarın yararları ve zararları, bilgisayarın yararları ve zararları kompozisyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.