Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Ayağını yorganına göre uzat kompozisyonu

Ayağını yorganına göre uzat kompozisyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Ayağını yorganına göre uzat özgün kompozisyon

Hayatımız hep bir denge içinde olmak zorundadır.Bunlar arasında yaşamak için mutlaka gerek olan maddiyat ilk sırada yer almaktadır.
Günümüzde ihtiyaçlarımız artmıştır.Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak için çalışmak zorundayız.Çalıştığımız iş karşılığında belli bir ücret almaktayız.
Hayatımızı düzenli bir şekilde kimseye muhtaç olmadan devam ettirmek için,gelirlerimizle giderlerimizi dengede tutmaya ihtiyacımız vardır.Eğer böyle davranmaz isek hayat bizim için çok zor olmaya başlar.Her gördüğümüzü alırsak,ihtiyacımız harici para harcar isek,ay sonunu getiremeyiz ve başkalarından borç istemeye başlarız ve aile bütçemiz açık vermeye başlar.Bu borç gittikçe büyür ve kontrol edilemez hale gelir.Bu nedenle ayağımızı yorganımıza göre uzatmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak durumundayız.
Herkes rahat ve güzel,lüks içinde yaşamak ister.Fakat daha önemli olan bir şey var ise o da kimseye muhtaç olmadan rahat ve huzur içinde yaşamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Anneler günü ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.