Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Anneler günü ile ilgili kompozisyon

Anneler günü ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Anneler Günü Kompozisyon örneği
Anne sevgisi

Karşılıksız yapılan fedakarlığın , sonsuz sevginin bitmez tükenmez sabrı ile kendini yücelten, bizim vazgeçilmez yaşam kaynağımız annelerimiz.

Bir anne çocuğunun doğumundan itibaren kendisini bir nevi yavrusuna adar. Bebeklikten başlayan sürekli ağlamalarımıza, yürümeye başladığımızda ortalığı dağıtıp karıştırdığımızda, okul yıllarında bizimle yollara düşerek gidip gelmelerimize, ergenlikte yaptığımız agresif davranışlarımızda her zaman sabırlı olmaya çalışmış, kızmak istese de kızmamıştır. Bizim için en iyisini istemiş, iyi okullarda okuyup iyi birer insan olmamızı, hayırlı birer evlat olmamızı istemiştir.

Annelerimiz bizlerin var olmasıyla her zaman kendilerini ikinci plana atarak bizim için bizden daha çok çaba göstermişlerdir. Annelerimizin kıymetini bilelim onları anneler gününde ve diğer günlerde ziyaret ederek sevgimizi gösterelim.

Bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarız.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Babalar günü ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
anneler günü ile ilgili kompozisyon, anneler gunu kompozisyon, anneler gunu icin kompozisyon, anneler günüyle ilgili kompozisyon, anneler günü ile ilgili kompozisyon kısa
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

6 Yorumlar

  1. çok teşekkürler…

  2. çok beğendimm

  3. Güzel olmuş

  4. Allah razi olsun odevim bitti….

  5. Çok güzel olmuş. Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.