Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Aklın yolu birdir kompozisyon yazısı

Aklın yolu birdir kompozisyon yazısı

Sponsorlu Bağlantılar

Aklın yolu birdir kompozisyon örneği

aklın yolu birdir

İnsanların düşünceleri farklı bile olsa doğru olan tekdir.Bu doğruyu bulmak isteyenlerin gidecekleri izleyecekleri tutum sonucunda hep doğru olana varacaktır.

İnsanların yaptıkları yada yapacakları işlerde ulaşmak istedikleri sonuçlara göre değil makul ve mantıklı olan sonuçlara varacak olması önem taşımaktadır.Bir çok insanın bir çok farklı görüş ve düşünceleri arasında vardıkları nokta hep aynı olması onların amaçlarının ortak olması anlamına gelmektedir.İnsanların toplanıp bir karar alması yada biramaca yönelik çalışmalrı neticesinde çoğunluğun verdiğ kararlar hep başarı sağlarlar.Bu nedenle aklın yolu bir denmektedir.Örneğin aşırı hızın kaza yapma riskinin fazla olması ortak akıldır.Yani aklın yolunun bir olması halidir.

Ortak düşüncelerden ortak karalardan her zaman doğru sonuçlar çıkmasa bile çıkma ihtimali daha yüksek olmaktadır.Toplantııların yapılması kararların alınması bu nedenle önem taşımaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Dost başa düşman ayağa bakar kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.