Başlangıç / Genel Yazılar / Kızılay kara gün dostudur sözünü doğrulayan kanıtlar

Kızılay kara gün dostudur sözünü doğrulayan kanıtlar

Sponsorlu Bağlantılar

Kızılay
Kızılay her zaman insanların zor zamanlarında yanında olur.Kızılay kara gün dostudur.Bunu kanıtlayan bazı olaylar ve Kızılay’ın yaptığı yardımlar aşağıda verilmiştir.
1- Türk Kızılayı Genel Başkan Vekili Kerem Kınık, terör mağduru 10 bin aileye yardımda bulunduklarını, sığınmacılara yönelik de psikososyal destek ve Türkçe eğitimi verecek toplum merkezleri açmaya hazırlandıklarını bildirdi.
2- Kızılay’ın Muş’un Bulanık ilçesindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımları devam ediyor. Kızılay Bulanık Şube Başkanı Seracettin Yılmaz, tespit edilen yardıma muhtaç 115 aileye, 250 TL nakit parayı verdiklerini belirterek, bu tür yardımların devam edeceğini belirtti.
3- Artvin ve çevresinde meydana gelen sağanak yağışlar sonucu sele maruz kalan vatandaşların ilk günden bu yana yanında olan Türk Kızılayı, Artvin ve Borçka belediyelerinin Borçka’daki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek desteği, kurulan çadırlarda verilmeye devam ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Resmi kurumların genel özellikleri nelerdir konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Güzel sanatların sınıflandırılması

Sponsorlu Bağlantılar Güzel sanatlar geleneksel ve çağdaş (modern) olmak üzere iki ana biçimde sınıflandırılır. Geleneksel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.