Başlangıç / Eğitim Dünyası / İlköğretim haftası için okulda düzenlenecek tören konuşması metni

İlköğretim haftası için okulda düzenlenecek tören konuşması metni

Sponsorlu Bağlantılar

İlköğretim haftası için okulda düzenlenecek tören konuşması
ilköğretim haftası
Değerli öğretmenlerim,saygıdeğer veliler ve sevgili öğrenci arkadaşlarım:Yeni bir eğitim ve öğretim yılına hep birlikte girmenin sevinci,heyecanı ve coşkusunu yaşıyoruz.İlköğretim haftası hepimize kutlu olsun.
Aramıza yeni katılan öğrenci arkadaşlarımız var.Onlara gereken destek ve yardımı göstermek hepimizin görevi olmalıdır.İlköğretim haftasında yapılacak olan etkinliklerin gelecek nesillerin temellerinin atılması olarak görmekteyiz.Bizler bu ülkenin varisleriyiz.Bu nedenle eğitim ve öğretime gereken önem ve değeri vererek ülkemizin kalkınması ve ileri gitmesi için üstümüze düşün tüm görevleri layıkıyla yerine getireceğiz.
İlköğretim haftası etkinliklerinde okulumuzun daha iyi şartlara gelmesi,okul olmayan yerlerde okulların yapılması,okuma kültürünün arttırılması,durumu olmayan öğrencilere gereken yardımların yapılması,ülke olarak topyekun bir okuma seferberliğinin olması için gereken çalışmaları yapmak ve ilgililer ile görüşmeler yapılması konusunda çalışmalarımıza başlayacağız.Bu konuda öğretmenlerimiz veliler ve öğrenciler olarak süreli bir dayanışma içinde olacağımızı düşünüyoruz.
Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder,ilköğretim haftasının hepimize kutlu ve hayırlı olmasını dilerim.Saygılarımla..

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Demirin günlük yaşamdaki kullanım alanları konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Abartma nedir abartma örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar Abartma, bir duyguyu, olayı, durumu veya düşünceyi olduğundan fazla büyütmek, sınırları zorlayarak abartmak. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.